• سازگاری با :
  • برنامه های دیگر

شما میتوانید این محصول را مستقیما از منبع اصلی دانلود کنید.

بررسی اجمالی

انتخاب فونت یکی از حساس ترین مراحل ساخت هر کار گرافیکی است. زیرا فونت ها ویژگی های خاصی به طراحی شما می دهند. اصولا هر فونت معانی خاصی را می رساند و بنابراین باید در انتخاب فونت بیش از اندازه دقت کرد. دهاکه یک فونت عربی فکاهی است که از سه استایل و سبک مختلف باریک، نرمال و بولد(برجسته) تشکیل شده است. دانلود فونت عربی دهاکه برای شما مفید خواهد بود. زیرا می توانید در حوزه های وسیعی ازجمله: وب سایت ها، آگهی و تبلیغات، بنر، اپلیکیشن های موبایل از آن استفاده کنید.

 

دانلود فونت عربی دهاکه و نصب آن

دانلود فونت عربی دهاکه رایگان است. پس بدون هیچ هزینه ای آن را دانلود کنید و از آن لذت ببرید. بعد از دانلود، برای خارج کردن یک فایل خاص یا پوشه ای خاص ابتدا بر روی فایل فشرده دوبار کلیک کنید. سپس آن فایلی را که نیاز دارید، یا همه فایل ها را به مکانی دیگر (با کشیدن و رها کردن) انتقال دهید. راه حل دیگر نیز راست کلیک کردن و استفاده از گزینه های موجود است.

 

چگونه فونت را نصب کنم؟

نصب فونت کار ساده ای است. اگر فایل OTF یا TTF را در اختیار داشته باشید فقط با دو کلیک می توانید آن را نصب کنید. برای نصب، دو بار بر روی فایل OTF یا TTF کلیک کنید و مراحل را دنبال کنید. اگر در استفاده از این فونت زیبا با هرگونه مشکلی مواجه شدید، با بخش پشتیبانی در تماس باشید.

 

برای دیدن فونت های بیشتر، به بخش فونت مراجعه کنید. همچنین برای دانلود رایگان می توانید از بخش دانلود رایگان و برای دانلود هر نوع محصول گرافیکی از بخش گرافیک دیدن نمایید.

نکات برجسته

  • دارای سه استایل و سبک مختلف باریک، نرمال و برجسته
  • نوع فایل: OTF
  • زیبا و جذاب
  • قابل استفاده در وب سایت
  • قابل استفاده در اپلیکیشن موبایل
  • قابل استفاده در آگهی و تبلیغات
دانلود فونت عربی دهاکه
دانلود فونت رایگان
دانلود فونت عربی برای گوشی
دانلود فونت عربی زیبا
دانلود فونت برای تایپ عربی
دانلود تمام فونت عربی
دانلود فونت عربی خاص
دانلود فونت عربی فانتزی
دانلود فونت عربی رایگان
دانلود فونت عربی ساده
دانلود فونت خط عربی
دانلود فونت عربی گرافیکی
دانلود فونت برای متن عربی
دانلود فونت برای متن عربی
فونت عربی زیبا
دانلود فونت عربی جدید
فونت عربی پرکاربرد
فونت عربی فتوشاپ

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید