• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

کیت طراحی رابط‌کاربری اپلیکیشن مالی نکوبانک کیتی است که با هدف کمک به برنامه نویسان برای طراحی برنامه های مالی و سایر پروژه های مشابه طراحی شده است. آنچه که در این کیت مشاهده خواهید کرد طراحی استاندارد و راه گشا برای ساخت اپلیکیشن های مالی است که در آن نیاز به ایده گرفتن از یک طرح آماده دارید. صفحات متنوعی در نظر گرفته شده است. به علاوه با استفاده از تصاویر وکتور بر زیبایی طرح افزوده شده است. رنگ های جذاب نیز در میان شش های طراحی به زیبایی خودنمایی می کنند. کیت طراحی رابط‌کاربری اپلیکیشن مالی نکوبانک یعنی تمام آن چیزی که کاربر نیاز دارد تا به اپلیکیشن شما اعتماد کند.

 

مزایا طراحی رابط‌کاربری اپلیکیشن مالی نکوبانک

باتوجه به حضورتان در اینجا، به دنبال دانلود طرح لایه باز رابط کاربری یا همان طرح ui اپلیکیشن موبایل  مدیریت مالی هستید. ما به شما دانلود ui kit نکوبانک را پیشنهاد می کنیم. چرا؟ چون در این طرح رابط کاربری موبایل از هنر، اصول مهندسی و علوم شناختی استفاده شده است تا مسئله اعتماد کاربران و زیبایی رابط کاربری به درستی حل شود. قطعا شما هم به شخصی سازی فکر کرده اید. شاید باخود بگویید رنگ های استفاده شده یا جای فلان آیکون را نمی پسندید. اصلا نگران نباشید. هر چند که توصیه ما عدم تغییر زیاد در فایل است اما فایل دانلود شده را در آدبی ایکس دی باز کنید و آن را به دلخواه خود ویرایش کنید. با علم به اینکه اطلاعات با نمودارها بهتر از جداول درک می شود، نمودارهایی زیبا برای نشان دادن اطلاعات مختلف درنظر گرفته شده است. خلاصه کلام اینکه، هرچیزی لازم داشته باشید، ما در نظر گرفته ایم. به جرات می توان گفت: این کیت یکی از بهترین رابط کاربری ها در بخش مالی است که برنامه نویسان حرفه ای برای صرفه جویی در زمان از آن استفاده می کنند.

نکات برجسته

  • دارای بیش از 26 صفحه
  • دارای سیستم طراحی با قابلیت شخصی سازی
  • UI مدرن و زیبا
  • لایه ها و گروه های سازمان دهی شده
  • دارای طراحی استاندارد
  • سازگار با آدوبی ایکس دی Adobe xd
طراحی رابط‌کاربری اپلیکیشن مالی نکوبانک
رابط کاربری اپلیکیشن
طرح ui اپلیکیشن
رابط کاربری ui و ux
دانلود طرح رابط کاربری
دانلود ui آماده

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید