• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

این روز ها سایت های آموزشی و  دوره های آنلاین طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. اما تنها سایت ها نیستند که از اهمیت زیادی برخوردار شده اند. در کنار سایت ها اپ ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. در این موارد است که یک کیت آماده برای طراحی رابط کاربری اپلیکیشن آموزش آنلاین اهمیت پیدا می کند. اگر به دنبال رابط کاربری آموزشی حرفه ای هستید توصیه می کنم حتما نگاهی به کیت طراحی رابط کاربری  اپلیکیشن آموزش آنلاین رهنما استودیو بیندازید.

 

ویژگی های کلیدی و مهم

نمونه های طراحی ui در انواع مختلفی، برای طراحی رابط کاربری  اپلیکیشن آموزش آنلاین تولید شده اند. اما یکی از کامل ترین آن ها کیت طراحی رابط کاربری  اپلیکیشن آموزش آنلاین رهنما استودیو می باشد. این کیت لایه باز، ویژگی های فوق العاده ای دارد به طوری که طراحی شما را از یک حالت خسته کننده و آماتور مانند، به یک طراحی شیک، خاص و کاملا حرفه ای تبدیل می کند. چه کسی از انجام کار حرفه ای بدش می آید؟

اما تنها این موارد نیست که کیت رهنما را دوست داشتنی کرده است. بلکه این کیت دارای تصاویر وکتوری است که می توانید آن ها را به سلیقه خود عوض کنید. اصلا نگران کیفیت نباشید زیرا قرار نیست کیفیت تصاویر شما پایین بیاید.

راستی حتما در مورد برنامه هایی که به سمت و سوی تم تاریک یا dark mood رفته اند شنیده اید. خبر خوب برای شما این است که کیت طراحی رابط کاربری  اپلیکیشن آموزش آنلاین رهنما استودیو هم از تم دارک و هم از تم لایت یا روشن پشتیبانی می کند. این یعنی شما چند قدم از برنامه نویس ها و طراحان دیگر جلو خواهید بود. در ادامه به برجسته ترین نکات در مورد این رابط کاربری آموزشی اشاره می کنم. با دانلود طرح لایه باز رابط کاربری جذاب و به روز رهنما، استانداردهای طراحی خود را از نو تعریف کنید.

اگر مایل به دیدن کیت های لایه باز بیشتر هستید، در این راستا می توانید از کیت لایه باز رابط‌کاربری آموزش آنلاین آموزیار نیز دیدن نمایید. 

نکات برجسته

  • دارای 58 صفحه آماده طراحی شده
  • پشتیبانی از 2 تم دارک و لایت (تاریک و روشن)
  • قابلیت شخصی سازی به طور کامل
  • گروه بندی و سازماندهی عالی
  • تصاویر کاملا وکتور
  • کاملا سازگار با ایکس دی Adobe XD
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن آموزش آنلاین رهنما استودیو
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن آموزش آنلاین رهنما استودیو
طرح لایه باز رابط کاربری آموزشی
رابط کاربری آموزشی
طرح ui و ux آموزشی
دانلود رابط کاربری اندروید
طرح لایه باز رابط کاربری موبایل
دانلود قالب اپلیکیشن اندروید
طرح لایه باز رابط کاربری آموزشی
دانلود لایه باز ui
نمونه طراحی ui
رابط کاربری آموزشی

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید