• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

اپلیکیشن های زیادی مانند: باما، دیوار، شیپور و… وجود دارند که طرفداران زیادی دارند. روزانه کاربران زیادی از این اپلیکیشن ها استفاده می‌کنند. به نوعی می توان گفت در زمینه معاملات و خرید و فروش در هر زمینه ای این اپلیکیشن ها بسیار کاربردی هستند. کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن اجاره و خرید و فروش ماشین اتویاب کیتی است که به صورت اختصاصی برای طراحی رابط کاربری اپلیکیشن های معاملات و خرید و فروش ساخته شده است. به دلیل سازگاری کامل با Adobe xd قادر خواهید بود آن را به طور کامل شخصی سازی کنید. همچنین از رنگ های مدرن و فونت های زیبا در طراحی استفاده شده است. شکل های 100 درصد وکتور نیز از مزایای دیگر کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن اجاره و خرید و فروش ماشین اتویاب است. علاوه بر قابلیت اجاره ساعتی و روزانه، در این کیت حسابگر قرض خودرو، اخبار و بررسی خودرو نیز وجود دارد.

 

امکانات کیت لایه باز رابط کاربری اتویاب

از جمله امکانات کلی این کیت می توان طراحی اپلیکیشنی برای اجاره، خرید و فروش ماشین اشاره کرد. البته برای کسانی که خلاقیت دارند، همین امکانات را می‌توانند برای در زمینه های دیگر نیز به کار برده و در کل برای انواع معاملات از آن استفاده کنند. در کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن اجاره و خرید و فروش ماشین صفحات زیر وجود دارد:

صفحه خانه، صفحه ورود، ثبت نام، ارسال کد تایید یک بار مصرف، منو، همه ماشین ها، جزئیات مدل ماشین، فیلتر قیمت، فیلتر همه، قدم اول خرید، قدم دوم خرید، قدم سوم خرید، قدم چهارم خرید، جزئیات ماشین استفاده شده، بازدید اخبار، گالری، بازدیدهای کاربر، جستجو ماشین اجاره‌ای، انتخاب تاریخ و زمان اجاره ماشین، لیست ماشین‌های اجاره‌ای، پرداخت اجاره و …

 

اگر به بازدید انواع مختلفی از رابط کاربری موبایل در این زمینه نیاز دارید، می توانید از بخش رزرواسیون دیدن کنید.

نکات برجسته

  • بیشتر از 26 صفحه xd باکیفیت
  • استفاده از فونت های زیبا و مناسب
  • شکل های 100 درصد وکتور
  • قابلیت تغییر و شخصی سازی کامل
  • قابل استفاده برای اندروید و ios
  • طراحی فلت و استفاده از رنگ های مدرن
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن اجاره و خرید و فروش ماشین
رابط کاربری موبایل
طرح ui و ux
رابط کاربری برنامه اندروید
رابط کاربری ui و ux
طراحی رابط کاربری اندروید (ui)
دانلود رابط کاربری اندروید و ios

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید