• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن املاک رومیت یک کیت رابط کاربری آماده برای پیدا کردن خانه و رنت است که با آدبی ایکس دی طراحی شده و سازگار است. همه صفحات به طور کامل قابلیت شخصی سازی را دارند و شکل ها و نمادهای موجود به خوبی سازمان دهی شده اند. این کیت شامل 41 صفحه است که به خوبی لایه بندی و گروه بندی شده اند. اگر در زمینه املاک و رزرواسیون و رنت به کیت ui و ux نیاز دارید، کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن املاک رومیت یک گزینه بسیار مناسب است. در ساخت این کیت تمامی نکات و استانداردهای لازم رعایت شده است. استفاده از تصاویر وکتور نیز کار شما را برای تغییراتی که لازم می دانید، ساده کرده است.

 

ویژگی های کیت لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن املاک رومیت

در کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن املاک رومیت سعی شده است تجربه کاربری بهتری ایجاد شود. با توجه جامعه مخاطب و کاری که اپلیکیشن قرار است انجام دهد، فضایی مدرن و قابل اعتماد برای کاربر ایجاد شده است. فونت ها و رنگ های زیبا و جذاب نیز به طراحی اضافه شده است. برای نمونه رنگ آبی استفاده شده القا کننده هماهنگی، پایداری، آرامش، اعتماد و مسئولیت پذیری است و در کاربر حس تضمین و اعتماد را ایجاد می کند. تمامی قسمت های کیت رابط کاربری اپلیکیشن رومیت به سادگی چند کلیک قابل تغییر و شخصی سازی هستند. پس بدون نگرانی، دانلود کنید و پروژه تان را زودتر به اتمام برسانید.

 

نمونه های مشابه دیگر

علاوه بر این کیت بی نظیر، شما می توانید نمونه های مشابه دیگری از رابط کاربری موبایل در زمینه املاک و رزرواسیون را در بخش های املاک و رزرواسیون مشاهده کنید.

نکات برجسته

  • دارای 41 صفحه باکیفیت
  • استفاده از فونت ها و رنگ های زیبا و مناسب
  • قابلیت شخصی سازی کامل لایه ها، فونت ها و رنگ ها
  • شکل های وکتور با قابلیت شخصی سازی 100 درصد
  • نمادها و لایه ها به خوبی سازماندهی شده اند
  • سازگاری با آدوبی ایکس دی adobe xd
دانلود قالب ui املاک
دانلود ui اندروید و ios املاک
دانلود رابط کاربری املاک
طرح لایه باز رابط کاربری املاک
دانلود طرح لایه باز رابط کاربری
بهترین رابط کاربری موبایل
ui kit املاک و رزرواسیون
طراحی رابط کاربری نرم افزار ملک

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید