• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

اپلیکیشن‌های برنامه‌های غذایی، رژیم لاغری و تناسب اندام امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. تعداد زیادی از کاربران هر روز از این برنامه‌ها استفاده می‌کنند. درنتیجه می‌توان از طریق این برنامه‌ها خدمات زیادی را ارائه کرد. قبل از ساخت برنامه باید به فکر یک طرح رابط کاربری خوب برای اپلیکیشن مورد نظرتان باشید. اگر نیاز به کمک دارید دانلود رابط کاربری آماده بهترین راهکار است. کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن برنامه غذایی ریما یکی از بهترین طرح‌های رابط کاربری موبایل در زمینه برنامه غذایی و سلامتی است. یک کیت ui عالی برای اپلیکیشن برنامه غذایی که در آن می‌توان از عزیزان، دوستان و خانواده برای طرح‌ریزی برنامه غذایی دعوت کرد. طرح رنگی روشن دارد و دارای طراحی ساده با قابلیت استفاده مجدد است. اگر احساس می‌کنید با شخصی‌سازی می‌توانید یک طرح رابط کاربری عالی ایجاد کنید، یا نیاز به کمی راهنمایی دارید، می‌توانید این مجموعه را دانلود کنید.

قابلیت‌های رابط کاربری ریما

رنگ‌های خاکستری، مشکی، نارنجی و سبز از رنگ‌های اصلی کیت رابط کاربری ریما هستند. با استفاده و ترکیب این رنگ‌ها می‌توانید طراحی عالی و کاربر پسند برای اندروید و ios داشته باشید. نام‌گذاری و گروه‌بندی لایه‌ها به صورت منظم انجام گرفته است تا کار شما ساده‌تر پیش برود. کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن برنامه غذایی ریما بیش از 20 رابط ui مطابق با استاندارد فلت دیزاین را در اختیار شما قرار می‌دهد. به دلیل وکتور بودن شکل‌ها می‌توان طرح لایه باز رابط کاربری ریما را کاملا شخصی‌سازی کرد. طراحی رابط کاربری اپلیکیشن برنامه غذایی با توجه به جامعه مخاطب آن حساسیت‌های خاص خود را دارد. خوشبختانه در این کیت با شناخت کامل از جامعه مخاطب، به این حساسیت‌ها به طور کامل توجه شده است.

نکات برجسته

  • بیش از 20 رابط ui
  • سبک استاندارد فلت دیزاین
  • استایل 100% قابل تغییر و استفاده مجدد
  • طراحی متناسب با ios و اندروید
  • 100% وکتور و قابل شخصی‌سازی
  • سازگاری با Adobe xd (آدوبی ایکس دی)
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن برنامه غذایی
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن برنامه غذایی
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن برنامه غذایی
رابط کاربری برنامه اندروید
رابط کاربری برنامه اندروید
رابط کاربری برنامه اندروید

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید