• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن تاکسی آنلاین ابر یک کیت رابط کاربری موبایل با امکانات کامل است. اگر مایل به ساخت پروژه‌ای مانند اپلیکیشن تاکسی آنلاین Uber باشید، می‌توانید با این رابط کاربری کارتان را آغاز کنید. زیرا از تمام نظر‌ها دارای امکانات کامل بوده و مجموعه‌ای از بهترین امکانات اپلیکیشن‌های داخلی و خارجی، همراه با امکانات جدید در آن ترکیب شده است. در کل شامل 30 صفحه لایه باز باکیفیت است. همه عناصر موجود به بهترین شیوه ممکن سازماندهی و لایه بندی و پوشه بندی شده‌اند تا بتوانید با سرعت زیاد و کمترین زحمت ممکن هر صفحه را ویرایش و شخصی سازی کنید. کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن تاکسی آنلاین ابر با نرم افزار آدوبی ایکس دی سازگار است. بنابراین در این نرم افزار بدون هیچ مشکلی قادر به هرگونه تغییر خواهید بود.

 

مزایا کیت رابط کاربری تاکسی آنلاین ابر

اگر به دنبال راهی ساده برای ساخت پروژه جدید می‌گردید، کیت رابط کاربری ابر شما را از طراحی رابط کاربری بی نیاز می‌کند. با دانلود این مجموعه زمان بیشتری خواهید داشت تا به کدنویسی بپردازید و دیگر نگران طراحی ui و ux نخواهید بود. همان طور که اشاره شد، جای نگرانی نیست و از تمام امکانات لازم برخوردار است. همه صفحات ازجمله ثبت نام و ورود، نقشه، رزرو تاکسی و … در زیباترین حالت ممکن خود طراحی شده‌اند تا کاربر پسند باشند و تجربه خوبی را در کاربر ایجاد کنند. کیفیت بالای فایل‌ها و وکتور بودن نیز از مزایای دیگر کیت رابط کاربری تاکسی آنلاین ابر است.

 

اگر علاوه بر این مجموعه خواهان دیدن نمونه‌های بیشتر در زمینه رابط کاربری تاکسی آنلاین هستید، می توانید دانلود کیت رابط کاربری تاکسی آنلاین را نیز مشاهده کنید.

نکات برجسته

  • دارای 30 صفحه باکیفیت
  • قابلیت شخصی سازی زیاد لایه ها
  • دارای رزولوشن و کیفیت عالی
  • فایل های وکتور و لایه باز
  • طراحی شده برای اندروید و IOS
  • سازگاری با نرم افزار آدوبی ایکس دی (Adobe XD)
کیت رابط کاربری تاکسی آنلاین ابر
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل
طرح ui اپلیکیشن
طرح ui و ux
قالب آماده برنامه نویسی اندروید
بهترین رابط کاربری موبایل
دانلود طرح لایه باز رابط کاربری

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید