• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

می دانید که کاربران هر حوزه ای با کاربران حوزه دیگر تفاوت های زیادی دارند. به عنوان مثال: کاربران یک اپلیکیشن ورزشی با کاربران یک بازی با هم تفاوت‌هایی دارند. به همین دلیل است که در نظر گرفتن تجربه کاربری و استفاده از پرسونای کاربری نیز اهمیت یافته است. در طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سینما باکس به تمامی نکته های موجود توجه خاص شده است. در زمینه فیلم و سینما کاربران دارای ویژگی های خاصی هستند که این ویژگی‌ها باید در انتخاب رنگ، تصاویر و طراحی رابط کاربری تأثیر داشته باشد. خوشبختانه کیت ui سینما باکس به شما کمک خواهد کرد تا اپلیکیشنی طراحی کنید که کاربر از کار کردن با آن لذت ببرد.

 

بررسی ویژه کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سینما باکس

تیره و روشن بودن تم و تصاویر از چیزهایی است که در همان نگاه اول به چشم می‌خورد. این یکی از نکاتی است که کاربران به آن توجه خاصی دارند. همچنین استفاده از طیف رنگی خاص و جذاب، به کاربرپسند بودن اپلیکیشن شما می افزاید. کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سینما باکس دارای سبک فلت و مینیمال است و امکانات فوق العاده جذابی را به اپلیکیشن فیلم و تئاتر می دهد. مجموعه‌ای بیش از 30 صفحه با کیفیت بالا که بر اساس طراحی مینیمال ساخته شده است و در تمام صفحات از تصاویر وکتور استفاده شده است. این مجموعه با نرم افزار adobe xd سازگار است. پس با خیال راحت هر قسمت از کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سینما باکس که مطابق میل شما نیست را تغییر دهید. به دلیل وکتور بودن همه اجزا به سادگی تغییر می کنند و اصلا جای نگرانی نیست. به علاوه نام گذاری و گروه بندی دقیق کار شما را بسیار ساده کرده است.

 

اگر در زمینه فیلم و سینما مایل به دیدن نمونه های بیشتر رابط کاربری موبایل هستید، پیشنهاد می کنم بخش موسیقی / فیلم و کیت لایه باز رابط کاربری فیلم و سینما کناوا را ببینید.

نکات برجسته

  • دارای بیشتر از 30 صفحه بسیار باکیفیت
  • دارای تم و صفحات تیره و روشن
  • به سادگی، سبک و استایل رنگ های مورد استفاده تغییر داده می شود
  • دارای استاندارد و سبک طراحی فلت و مینیمال
  • دارای رزولوشن بالا
  • سازگاری با آدوبی ایکس دی Adobe XD
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سینما باکس
دانلود رابط کاربری
طرح لایه باز رابط کاربری
طرح لایه باز رابط کاربری
دانلود طرح رابط کاربری
طراحی ui و ux
طراحی ui و ux

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید