• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی زیور به طور اختصاصی برای فروشگاه های آنلاین فشن طراحی شده است. با دانلود کیت لایه باز رابط‌کاربری فروشگاهی زیور می‌توانید فروشگاه‌هایی با بخش‌هایی شامل: بخش مردان، زنان، بچه‌ها یا حتی محصولات دکوراسیون منزل طراحی کنید. علاوه بر موارد ذکر شده، با استفاده از اجزای مفید، به روز و ترند موجود در این ui kit همراه با کمی خلاقیت، شما قادر به ساخت هر نوع فروشگاهی با هر موضوعی هستید. استفاده از رابط کاربری فروشگاهی زیور الهام بخش شما است و به روند تکمیل پروژه تان سرعت می‌دهد. همه لایه و نمادهای به کار رفته تودرتو گروه بندی شده‌اند. نام گذاری و سازماندهی نیز عالی انجام شده است.

 

امکانات کیت لایه باز رابط‌کاربری فروشگاهی زیور

کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی زیور دارای صفحات متعددی است. رابط کاربری زیور تمام نیازهای شما برای ساخت اپلیکیشن فروشگاه را در نظر گرفته است. تمامی این صفحات به صورت اختصاصی بر اساس استانداردهای فلت و مینیمال طراحی شده است. صفحات موجود در این کیت عبارت اند از:

 

صفحه اسپلش، صفحه ورود، صفحه ثبت نام، صفحه رمز یکبار مصرف، فراموشی پسورد، خانه، دسته بندی ها، زیردسته زنان، زیر دسته مردان، پوشاک زنان، فیلتر جستجو، صفحه دیدن جزئیات محصول، صفحه دیدن کامل محصول، سبد خرید، حمل و نقل، پرداخت، انتخاب کارت پرداخت، جزئیات پرداخت، تاییدیه، پروفایل، سفارشات من، پیگیری سفارش، دعوت از دوستان، اشتراک گذاری محصول، نوتیفیکیشن، اینباکس، صفحه وبلاگ، صفحه جزئیات وبلاگ.

 

تمامی موارد بالا در کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی زیور با دقت زیاد طراحی شده است. در کل می توان گفت این کیت بی نظیر، فروشگاهی مدرن را ایجاد می کند. اما اگر نیاز به دیدن رابط کاربری موبایل بیشتر در زمینه اپلیکیشن فروشگاهی هستید، بخش فروشگاهی را ببینید.

نکات برجسته

  • دارای بیشتر از 29 صفحه با کیفیت
  • طراحی شده برای انواع موبایل ios و اندروید
  • دارای شکل های قابل تغییر 100 درصد وکتور
  • طراحی مسطح(فلت) و مینیمال
  • کیت رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی فشن
  • سازگاری با آدوبی اکیس دی (Adobe XD)
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی زیور
رابط کاربری فروشگاهی
طرح ui اپلیکیشن
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل
نمونه طراحی رابط کاربری
طراحی رابط و تجربه کاربری

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید