• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

بررسی اجمالی

همه می دانیم که بیشتر مردم به سمت خرید اینترنتی حرکت می کنند. کم کم بیشتر فروشگاه ها در هر زمینه ای که باشند به فکر راه انداختن کسب و کار خود بر روی بستر اینترنت هستند. در مرحله اول راه اندازی وب سایت و در مرحله بعد به اپلیکیشن فروشگاهی فکر می کنند. در این زمان که کسب و کارهای اینترنتی در حال رشد هستند، تقاضا برای اپلیکیشن های فروشگاهی نیز افزایش یافته است. اگر شما نیز به دنبال دانلود طرح لایه باز رابط کاربری فروشگاهی هستید، اگر یک طرح ui و ux آماده می خواهید، حتما به کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی MyHome نگاهی بیاندازید. این کیت یک نمونه منحصر به فرد است که راستچین شده نمونه خارجی نیست و بسیار حرفه ای طراحی شده است. در کیت رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی MyHome تمام صفحات مورد نیاز شما برای ساخت یک فروشگاه وجود دارد.

 

مزایا کیت رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی MyHome

کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی MyHome به گونه ای طراحی شده است که به سادگی تبدیل به کد شود. همان طور که می دانید برخی از طرح های رابط کاربری موبایل چون توسط افرادی طراحی می شوند که دانش کدنویسی ندارند، متاسفانه به سختی به کد تبدیل می شوند. اما در طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی MyHome سعی شده تا علاوه بر زیبایی و کاربردی بودن، به گونه ای باشد که به سادگی به کد تبدیل شود. علاوه بر آن همه نیازهای شما از طریق صفحات متعدد و متنوع آن برطرف می شود. این صفحات شامل: صفحه ورود، ثبت نام، خانه، چندین نوع صفحه جست و جو، صفحه محصولات، فیلتر محصولات، در باره محصول، نظرات، سبدخرید، حساب کاربری، حمل و نقل، لیست علاقه مندی ها و … می شود.

 

سخن آخر اینکه اگر می خواهید طرح UI جامعی در اختیار داشته باشید که به سادگی بتوانید به کد تبدیل کنید و علاوه بر برطرف کردن نیازهایتان برای ساخت یک فروشگاه، کاربرپسند نیز باشد، حتما کیت مای هوم MyHome را دانلود کنید.

 

علاوه بر این می توانید از بخش فروشگاهی دیدن کنید و نمونه های بیشتری از طرح رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاهی را مشاهده نمایید.

نکات برجسته

  • نوع فایل: XD
  • دارای 18 صفحه با کیفیت
  • کیتی جامع و کاربردی با قابلیت شخصی سازی ساده
  • استفاده از رنگ های زیبا و جذاب
  • به سادگی می توان آن را به کد تبدیل کرد
  • سازگاری با آدوبی ایکس دی Adobe xd
رابط کاربری فروشگاهی
رابط کاربری ui و ux
طراحی رابط کاربری اندروید (ui)
ui و ux
طراحی رابط کاربری موبایل
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید