• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

طرح لایه باز رابط کاربری موبایل ملانیا یک کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاه البسه است. اگر قصد ساخت یک فروشگاه لباس را داشته باشید، باید زمان زیادی را صرف طراحی رابط کاربری آن کنید. هیچ کدام از کابران شما حتی یک خط از کدهای شما را نمی‌بینند. تنها چیزی که کاربر شما را جذب می‌کند طراحی ui و ux برنامه است. ما به جای شما زمان زیادی را صرف طراحی بی نظیر ملانیا کرده‌ایم تا فروشگاه شما حس خوبی را به کاربران بدهد. با این طرح لایه باز UI می‌توانید به زیبایی محصولات خود را به نمایش بگذارید. تنها کاری که برای جذب کاربر لازم است، قرار دادن عکس های زیبا از محصولات، به اندازه زیبایی طرح رابط کاربری ملانیا است.

 

نگاهی دقیق‌تر به کیت UI ملانیا

طرحی رنگارنگ با رنگ‌های سحرآمیز در کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاه البسه ملانیا قرار داده شده است. طرحی که به طور خاص طراحی شده است تا با همه دستگاه‌های تلفن همراه متناسب باشد. بیش از 22 صفحه نمایش زیبا و باکیفیت در این مجموعه واقع شده است. صفحه نمایش‌هایی که به آسانی قابل تنظیم و شخصی سازی هستند. این لایه‌ها بسیار عالی لایه‌بندی شده و سازمان یافته‌اند. وکتور بودن، تغییر اندازه صفحات بدون کاهش کیفیت، طراحی جذاب، ux عالی و … برنامه شما را به جذاب‌ترین فروشگاه لباس تبدیل می‌کند.

 

طراحی رابط کاربری فروشگاهی

ملانیا یک کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاه البسه است که به طور خاص برای برنامه فروشگاهی البسه طراحی شده است. ما تجربه یک تیم طراحی ui kit را به صورت آماده در اختیار شما قرار می دهیم. بیش از 22 صفحه و 150 المنت در اختیار شما است تا بتوانید محصولات را به نمایش بگذارید. با خیال راحت رابط کاربری شخصی سازی شده خودتان را پیاده کنید و سریع‌تر پروژه خود را به اتمام برسانید. ملانیا کیت رابط کاربری است که شما به آن نیاز دارید.

نکات برجسته

  • بیشتر از 22 صفحه
  • لایه‌بندی و سازمان‌دهی عالی
  • فونت‌های زیبا و متناسب با برنامه
  • قابلیت شخصی سازی کامل
  • رزولوشن بالا (1x (375x812px@
  • سازگاری با Adobe XD
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروشگاه البسه

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید