• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

رابط کاربری یا ui و همچنین ux (تجربه کاربری)، بخش مهمی از ساخت یک نرم افزار را تشکیل می‌دهند. بخشی که ارتباط بین کاربر و دیوایس را فراهم می‌کند. بنابراین باید به گونه‌ای طراحی شود که کاربر از کار کردن با آن احساس راحتی کند. اگر کاربر احساس راحتی نکند، از برنامه و درنتیجه خدمات شما استفاده نخواهد کرد. اگر در طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروش و اجاره املاک نیاز به راهنمایی دارید، کیتی  فوق العاده را برایتان آماده کرده‌ایم. مجموعه ای با کیفیت شامل بیش از 32 صفحه که با آدوبی ایکس دی سازگار است. شکل های طراحی شده کاملا وکتور هستند. شما می توانید این کیت را برای هر اندازه صفحه‌ای در اندروید و ios به کار ببرید.

 

نگاهی دقیق‌تر به رابط کاربری خانه یاب

با دانلود رابط کاربری موبایل خانه یاب می توانید از آن برای ساختن اپلیکیشن مورد نظرتان الهام بگیرید و به کارتان سرعت ببخشید. این کیت UI شامل بیش از 32 صفحه است که در هیچ جایی نمی‌توانید نظیر آن‌ها را پیدا کنید. تمام صفحات با کیفیت بالا طراحی شده‌اند. این کیت مخصوص طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروش و اجاره املاک طراحی شده است. تمام لایه‌ها، نمادها و آیکن‌ها به صورت منظم گروه‌بندی، نام‌گذاری و سازمان‌دهی شده است. اگر مایل به شخصی‌سازی کامل این طرح لایه باز رابط کاربری هستید، اصلا نگران نباشید. زیرا دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی سفارشی کردن رنگ‌ها، فونت‌ها و استایل‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد. همچنین با Adobe xd سازگار است و از این نرم افزار قوی نیز می‌توانید بهره بگیرید. سخن آخر اینکه با دانلود طرح لایه باز طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروش و اجاره املاک خانه یاب علاوه بر استفاده از تجربه بهترین طراحان، در زمان خود نیز صرفه جویی کرده‌اید.

نکات برجسته

  • بیش از 32 صفحه 812 در 375 پیکسل
  • سازگاری با اندروید و ios
  • طراحی کاملا استاندارد (فلت دیزاین)
  • استفاده از فونت های زیبا
  • شکل های 100 درصد وکتور
  • سازگاری با adobe xd (آدوبی ایکس دی)
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروش و اجاره املاک
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروش و اجاره املاک
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فروش و اجاره املاک
دانلود رابط کاربری
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن
طرح لایه باز رابط کاربری

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید