• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت مالی و بانکی بانک شهر یک رابط کاربری موبایل با صفحات تیره و روشن است. با دانلود این کیت 32 صفحه روشن طراحی شده برای اندروید و ios در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر صفحات تیره را نیز در نظر بگیریم، مجموعاً شما بیشتر از 64 صفحه خواهید داشت. این صفحات قابلیت شخصی‌سازی بالایی دارند. زیرا همه شکل‌ها و اجزا وکتور هستند. همان گونه که می‌دانید وکتور بودن باعث می‌شود، بدون از دست دادن کیفیت بتوان شکل‌ها را تغییر اندازه داد. در نتیجه برای هر اندازه صفحه‌ای که بخواهید، می‌توانید از این طرح لایه باز رابط کابری استفاده کنید. به علاوه این مجموعه رابط کاربری با Adobe xd (آدوبی ایکس دی) سازگار است.

 

کارایی رابط کاربری بانک شهر

کیت ui بانک شهر یک کیت رابط کاربری برای بخش مدیریت مالی یا اپلیکیشن بانکی است. با دانلود طرح لایه باز رابط کاربری بانک شهر می‌توانید برنامه‌ای طراحی کنید که کاربر هزینه‌های ماهانه و درآمد خود را مدیریت کند. یکی دیگر از قابلیت‌های این برنامه اضافه کردن کارت اعتباری به آن است. کاربر می‌تواند کارت‌های اعتباری خود را وارد کند و از آن‌ها در برنامه استفاده کند. به عنوان مثال کاربر می‌تواند با هر یک از کارت‌های اعتباری که قبلا وارد کرده است، پول انتقال دهد. با این اوصاف این مجموعه طراحی رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت مالی و بانکی علاوه بر این که نیاز شما به ui و ux را برطرف می‌کند، به عنوان یک راهنما برای ساخت بخش‌های مختلف برنامه نیز عمل می‌کند. طراحی رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت مالی و بانکی بانک شهر بسیار حرفه‌ای صورت گرفته است. با دانلود این رابط کاربری می‌توانید کیفیت UI \ UX برنامه خود را بالا ببرید.

 

نکات برجسته

  • دارای 64 صفحه تیره و روشن باکیفیت
  • متناسب برای اندروید و ios
  • رابط کاربری مدیریت مالی و بانکی
  • 100 درصد وکتور
  • قابلیت ویرایش و شخصی‌سازی کامل
  • سازگار با Adobe xd (آدوبی ایکس دی)
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت مالی و بانکی
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت مالی و بانکی
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن مدیریت مالی و بانکی
دانلود طرح رابط کاربری

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید