• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

امروز قصد داریم یک رابط کاربری موبایل عالی را به شما معرفی کنیم. این رابط کاربری، مخصوص اپلیکیشن‌هایی است که در زمینه گردشگری، تور، سفر و بلیط هواپیما کار می‌کنند. اگر شما هم پروژه‌ای در این زمینه دارید، با این کیت رابط کاربری ui و ux در کار طراحی رابط کاربری شتاب بگیرید. طراحی رابط کاربری اپلیکیشن گردشگری پروسه‌ای زمان‌بر است، اما با داشتن یک الگو می‌توانید به سرعت این کار را انجام دهید. مخصوصاً الگویی که توسط افراد خبره طراحی شده است و ریزترین نکات در آن رعایت شده است.

 

توضیحات بیشتر

با این اوصاف، خوب است بدانید که مجموعه رابط کاربری تفریحی ایران گشت یک کیت، شامل بیشتر از 30 صفحه باکیفیت است. این کیت با سیستم های اندروید و ios کاملا سازگار است. بدون کاهش کیفیت و بدون زحمت تمام این کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن گردشگری را می توانید برای هر اندازه صفحه‌ای تغییر سایز دهید. در طراحی رابط کاربری ui و ux نهایت دقت به کار رفته است. طراحی مدرن و محبوب، رنگ های جذاب و UX پویا از مشخصه‌های کیت رابط کاربری ایران گشت است. این نمونه طرح رابط کاربری به گونه ای طراحی شده است که به سادگی شخصی‌سازی شود. با استفاده از این مجموعه صفحات، می توانید به سرعت در پروژه برنامه نویسی مورد نظرتان پیش بروید.

 

زیبایی در ساخت

یکی از اولین نکات مهم در مورد زیبایی در طراحی رابط کاربری اپلیکیشن گردشگری ایران گشت که به چشم می خورد، پلت رنگ‌ها است. رنگ‌ها به گونه‌ای دقیق انتخاب شده‌اند تا با طراحی و کارایی برنامه سازگار باشند. رنگ‌ها، متن و فونت‌ها و لایه‌ها به خوبی شخصی‌سازی می‌شوند. همچنین با توجه کارکرد برنامه، طراحی مدرن و به روز در UI و UX به کار رفته است. همه اجزا به خوبی نام گذاری و سازمان‌دهی شده‌اند و آماده استفاده هستند. هر لایه و هر جزء برنامه با کیفیت بالا و به صورت وکتور ساخته شده است که شخصی‌سازی آن را آسان می کند.

نکات برجسته

  • بیشتر از 30 صفحه باکیفیت
  • لایه‌هایی با قدرت شخصی‌سازی بالا
  • فایل راهنمای عالی
  • رزولوشن 812 در 375 پیکسل
  • طراحی شده و متناسب با همه دیوایس‌ها
  • سازگاری با Adobe XD
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن گردشگری

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید