• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)
  • Sketch (اسکتچ)
  • Photoshop (فتوشاپ)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

کیت طراحی رابط کاربری وب سایت مدیریت مالی کیت لایه باز حرفه ای برای کسانی است که به دنبال تنوع و خلاقیت بیشتر در کار خود هستند. بهترین کیت UI مدرن و عالی که با جزئیات دقیق طراحی شده است. در این کیت رابط کاربری قالب سایت بیشتر از 60 صفحه نمایش و بیشتر از 40 نوع نماد و آیکن وجود دارد. این صفحات با استفاده از 12 ستون شبکه بوت استرپ با عرض 1140 پیکسل طراحی شده است.

یکی از ویژگی‌های جالب این مجموعه این است که شما می‌توانید از مجموعه منحصر به فرد اجزای رابط کاربری مخصوص خودتان برای ساخت محصول مورد نظرتان استفاده کنید. می‌توان گفت به طور کلی این مجموعه قابلیت شخصی‌سازی بالایی دارد. همه نمادها و آیکن‌ها وکتور هستند. به همین دلیل به سادگی ویرایش می‌شوند. هرچند که فونت‌های زیبایی به کار گرفته شده است که حتی در آیکن‌ها نیز جای داده شده است اما نگران فونت نباشید. زیرا اگر فونت خاصی را در نظر دارید، به راحتی می‌توانید آن را جایگزین فونت پیش‌فرض کنید. با استفاده از این طرح لایه باز رابط کاربری شما می‌توانید انواع مختلفی از سایت‌ها شامل موارد زیر را ایجاد کنید:

  1- مدیریت مالی محصولات شرکتی

  2- پورتال‌های مدیریت مالی شخصی

  3- کیف پول شخصی

هر کدام از بخش‌ها، المنت‌ها، صفحات و امکانات مخصوص به خود را دارد.

 

سایر صفحات

علاوه بر موارد ذکر شده، شما در طراحی رابط کاربری وب سایت مدیریت مالی به صفحات ورود، داشبورد، لیست معاملات و نقل و انتقالات، جزئیات پرداخت‌ها، صفحه صورت حساب، اکانت‌ها، گزارش‌ها، جزئیات کیف پول، جزئیات کارت، تنظیمات پروفایل و… نیاز خواهید داشت که در اختیار شما قرار خواهد گرشفت.

در ورژن حال حاضر، ما صفحات را به شیوه جدید طراحی کرده‌ایم. ویوهای وکتور ایلوستریتور و سایر موارد دیگر جذابیت خاصی به این کیت طراحی رابط کاربری وب سایت مدیریت مالی بخشیده است. با استفاده از ویجت‌های آماده، فقط در چند دقیقه می‌توانید هر صفحه‌ای که بخواهید را ایجاد کنید. سریع و بدون هیچ مشکلی با نمادها، استایل‌ها و گالری می‌توانید هر برگه یا داشبورد پنل را ایجاد کنید.

نکات برجسته

  • بیشتر از 60 صفحه با کیفیت
  • وکتور و قابلیت شخصی‌سازی زیاد
  • فونت‌های زیبا و جذاب
  • بیشتر از 80 کامپوننت منحصر به فرد
  • تطابق فونت آیکن‌ها با سایر موارد
  • سازگاری با Sketch, Photoshop, XD
طراحی رابط کاربری وب سایت مدیریت مالی
طراحی رابط کاربری وب سایت مدیریت مالی
طراحی رابط کاربری وب سایت مدیریت مالی
طراحی رابط کاربری وب
طراحی رابط کاربری وب سایت
طراحی رابط کاربری وب سایت
طراحی رابط کاربری وب
رابط کاربری وب
رابط کاربری وب
رابط کاربری وب سایت
رابط کاربری وب سایت

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید