• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

سفارش غذای آنلاین برای شما چگونه آسان تر است؟ مطمئنا از طریق وسیله ای که همیشه در دسترس است و هرجا باشید کار با آن ساده و سریع است. بله! درست حدس زدید، موبایل شما. این یکی از نیازهای امروز مردم است که باید بستر لازم برای آن فراهم شود. همین امر است که توسعه اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین را رایج کرده است. اگر شما هم به دنبال طراحی ui و ux یا دانلود طرح لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن سفارش غذا می گردید، جای درستی آمده اید. کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین Fozzi یکی از بهترین های رابط کاربری موبایل برای سفارش غذا است. طراحی ویژوال این کیت همه را مجذوب خود می کند. به علاوه تمام صفحات مورد نیاز شما پیش بینی شده است.

 

ویژگی های مهم کیت رابط کاربری سفارش غذای آنلاین Fozzi

کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین Fozzi دارای 25 صفحه است. این مجموعه به شما کمک خواهد کرد تا پروژه تان را سریع تر و با زحمت کمتر به اتمام برسانید. احتمالا شما هم به قابلیت پیاده سازی و کدنویسی، زیاد فکر می کنید. اصلا نگران نباشید، چون این کیت هم به سادگی در محیط adobe xd شخصی سازی می شود و هم به سادگی پیاده سازی می شود. همچنین استفاده از پالت رنگی بسیار زیبا بر جذابیت آن افزوده است. کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین Fozzi علاوه بر تمام مزایا ذکر شده، بسیار انعطاف پذیر است.

 

نمونه های بیشتر

اگر به دنبال دیدن نمونه های بیشتر هستید می توانید به بخش رزرواسیون مراجعه کنید. همچنین پیشنهاد ما به شما دیدن کیت لایه باز رابط کاربری سفارش غذای آنلاین رستوران رز است.

نکات برجسته

  • دارای 25 صفحه
  • 100درصد وکتور و قابل تغییر بدون افت کیفیت
  • دارای نماد و آیکن های فراوان
  • دارای رزولوشن 812 در 375 px
  • تغییر ساده رنگ و استایل
  • سازگاری با آدوبی ایکس دی Adobe xd
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین Fozzi
رابط کاربری اپلیکیشن
طرح ui اپلیکیشن
طرح ui و ux
نمونه طراحی رابط کاربری
طراحی رابط و تجربه کاربری
ui کیت
طرح لایه باز رابط کاربری

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید