• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

اجازه بدید یک کیت رابط کاربری موزیک عالی را به شما معرفی کنیم. کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موزیک رلینگ که دارای بهترین طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری است. اگر به دنبال دانلود ui آماده هستید، ما این کیت بی نظیر را به شما پیشنهاد می دهیم. زیرا علاوه بر وجود تعداد زیادی صفحه با کیفیت در آن، ویژگی هایی دارد که برنامه نویسان حرفه ای، همه در جست و جوی آن هستند. همچنین استاندارد های طراحی در آن به خوبی رعایت شده است. همه ما می دانیم که یک برنامه خوب، باید باعث ایجاد تجربه خوب در کاربر شود. باید طوری طراحی شده باشد که چشم ها خسته نشوند و کاربر علاوه بر استفاده، از آن لذت هم ببرد. با اطمینان به شما می گوییم که کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موزیک رلینگ بهترین انتخاب شما خواهد بود. زیرا دارای ویژگی هایی است که ذکر آن ها خالی از لطف نیست.

 

ویژگی های کیت رابط کاربری رلینگ

ما مجبوریم محیطی را برای کاربر طراحی کنیم تا در آن به هدفش برسد. اما همه می دانیم که اگر این محیط زیبا نباشد، کاربر به زودی از آن خسته خواهد شد. پس انتخاب رنگ ها بسیار مهم است. رنگ ها تأثیرات روانی خاصی دارند و انتخاب رنگ مناسب برای یک اپلیکیشن از اهمیت زیادی برخوردار است. رنگ های به کار رفته در کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موزیک رلینگ جذابیت خاصی دارد که بیانگر شخصیت و مدرنیته است. این بسته شامل بیش از 50 صفحه است که با adobe xd سازگار بوده و قابلیت شخصی سازی کامل را به شما می دهد. اگر در جست و جو دانلود طرح لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن موسیقی / فیلم هستید، این کیت مناسب شما است. زیرا به گونه ای طراحی شده که می تواند به سادگی به کد xml تبدیل شود.

 

دیدن نمونه های بیشتر

باوجود اینکه ما این کیت رابط کاربری موبایل را به شما پیشنهاد می دهیم، اما اگر نیاز دارید نمونه های بیشتری ببینید، کیت لایه باز رابط کاربری اپلیکیشن موزیک موزیکلی نیز دارای امکانات بی نظیر و طراحی فوق العاده است.

نکات برجسته

  • دارای بیش از 50 صفحه باکیفیت
  • قابلیت تغییر سایز و شخصی سازی کامل
  • دارای وکتورهای 100% باکیفیت
  • استفاده از رنگ های زیبا و جذاب
  • لایه باز با گروه بندی و سازماندهی عالی
  • سازگاری با آدوبی ایکس دی Adobe xd
کیت طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موزیک رلینگ
رابط کاربری موزیک
طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل
طرح ui و ux موزیک و فیلم
طرح لایه باز رابط کاربری موزیک
دانلود لایه باز ui
دانلود رابط کاربری

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید