• سازگاری با :
  • Adobe XD (ایکس دی)

این محصول مستقیما از منبع اصلی بصورت دلاری خریداری شده و توسط فروشنده، راستچین و فارسی سازی شده است. سازنده و محصول اصلی را میتوانید اینجا مشاهده کنید.

بررسی اجمالی

کیت طراحی رابط کاربری اپلکیشن فروشگاه کتاب با استفاده از آدوب XD (Adobe XD) طراحی شده است و با آن سازگار می‌باشد. در این نمونه طراحی رابط کاربری موبایل، بیشتر از 40 صفحه باکیفیت بالا وجود دارد. همه این صفحات با رزولوشن 812 در 375 پیکسل طراحی شده‌اند. یعنی می‌توان گفت که با رزولوشن و اندازه صفحه آیفون X مچ شده و صد البته که با صفحات و رزولوشن‌‌های دیگر در سایر دستگاه‌‌‌ها، چه دستگاه اندروید و چه آیفون سازگار هستند. زیرا همان گونه که در زیر بیان کرده‌‌‌‌ایم بسته طراحی رابط کاربری اپلکیشن فروشگاه کتاب کتاب آبی قابلیت تغییر اندازه و ارتباطات اجزا را دارد. این لایه‌ها و صفحه‌ها همه قابلیت شخصی‌سازی کامل را دارند و به خوبی سازمان‌دهی شده‌اند. اگر در مورد رابط کاربری سردرگم هستید، پروژه کتاب خود را می‌توانید با این صفحات کیفیت بالا تزئین کنید. طراحی رابط کاربری ui کتاب آبی در نهایت تخصص و دقت به جزئیات صورت گرفته است.

طراحی رابط کاربری

شما در همان نگاه اول می‌توانید چینش عالی و دقت و ظرافت در روابط اجزا را احساس کنید. به گونه‌ای که حتی در انتخاب رنگ‌ها در طراحی رابط کاربری اپلکیشن فروشگاه کتاب از روانشناسی رنگ‌ها و روانشناسی اجتماعی کاربران استفاده شده است. به عنوان مثال رنگ آبی به کار رفته در برنامه با توجه به خاصیت رنگ آبی است. کاربران شما افرادی هستند که به کتاب خواندن علاقه دارند. رنگ آبی القا کننده پایداری، هماهنگی، آرامش، اعتماد و مسئولیت پذیری است. این رنگ در کاربر حس ایمان، وفاداری و وابستگی را به وجود می‌آورد. همه این ویژگی ها، مشخصاتی هستند که کاربران شما به آن علاقه دارند. پس با این رابط کاربری اطمینان داشته باشید کاربران شما جذب این برنامه می شوند.

امکانات مهم این مجموعه رابط کاربری:

1- نمادها و آیکن‌‌های تودرتو: آسان بودن شخصی‌سازی اجزا

2- شکل‌‌های 100 درصد وکتور: همه المنت‌ها به طور کامل قابلیت تغییر سایز دارند.

3- فونت: استفاده از فونت‌‌های زیبا و متناسب با کار برنامه

4- قابلیت تغییر ارتباط اجزا: تغییر هوشمند اجزا

5- شخصی‌سازی کامل: قابلیت تغییر ساده فونت، رنگ و استایل

6- لایه‌‌های سازمان دهی شده: نام گذاری و گروه بندی شده به صورت منظم

نکات برجسته

  • بیشتر از 40 صفحه باکیفیت برای موبایل
  • لایه‌‌های تمام سازماندهی شده
  • آیکن‌ها و نمادهای تودرتو
  • رزولوشن 812 در 375 پیکسل
  • قابلیت شخصی‌سازی ساده
  • سازگار با Adobe XD
طراحی رابط کاربری اپلکیشن فروشگاه کتاب

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید